DEM BU DEM (DE) DEĞİL..!!

Zaman uyanma zamanı…

Bilhassa zaman, mesleğin (muhasebe) daha doğru düzgün bilinmezliğinde ortaya çıkarak, cehalet içinde denebilecek meslektaşlara ilah olanlara dur diyerek, yeter söz, ekmeğini kazanmak isteyen meslek insanlarınındır artık.

Ve fakat bu kavgayı yaptığını sanan öfkeli ve kerameti kendinden menkul olanların ise, yeni sultanlıklar açarak, tahta oturdukları zamandır bu zaman.

Alabildiğine yazabiliriz bu halleri. Lakin dem bu dem de değil ayrıca…

Ne zorluklarla nerden nereye geldiğinizi, bizzat yaşadıklarımızdan ve anlatılanlardan teyit ederek biliyorum. 
Bilindiği üzere, en kötüsü ekmekle imtihandır. Ne yazık ki, bu alemin de bir oligarklar grubu var. Ve başındakiler etrafında örülen duvarlar içinde, kelebek olacakları günü beklemekteler. 
Tayfaları ise ekmekle imtihan edenlerin artıkları ile beslendikleri için, çalışanı ve akrabalarını veya yandaşlarını arpalıklara doldurarak, kibirli ve aristokrat hallerinde tepeden bakmaya devam etmekteler.
Oysa ki uygulayıcı olamayan bu sefiller, şimdiye kadar hep kendi gölgelerinde "kara köpekler" büyüttüler. 
Kendi menfaatlerine adlarında bile reşit olamayan tavaflları marifetiyle, küçük insanlar olarak yalanlara sığınarak bir yerlere gelmeyi mübah kabul ettiler.. Dolayısı ile Yüce Efendilerine hizmet ve hürmet eden Padre ve Efendicikler halinde bir garip ve kendi gettolarından çıkamayan garabetler olarak, resim vermekteler.
Kara Köpekleri o kadar büyüdü ki, tıpkı demokrasiye bir yumruk olanların 12 Eylül 'ünden sonraki gibi, yargılanmama garantisi içinde kendi dış dünyalarındaki köpekleri (!) besliyorlar.
Adları da malum.. 

" İkili Süreç Teorisinin" birincisi içgüdüseldir. Lakin bunlar, içgüdüsel olarak değil direk ikincisi olan planlı ve programlı, kendi çıkarlarının peşinden koşan it(!)ler olarak, tarihe gömüleceklerdir.

At izinin, İt izine karıştığı şu günlerde, Allah mahsun ve masumun Yar ve Yardımcısı olsun...!!!

HASILI HÜLASA;
KÜFRE YAKLAŞTIKÇA İNANCIM ARTIYOR... *

Selam ve Saygı ile...15 Nisan 2016

E-posta Girişi
E-Mükellef Girişi